אימייל

info@doggadgetreviews.com

שעות פעילות

Mon - Fri: 7AM - 7PM

הי לכולם,

קוראים לי אורית, ואני בת שלושים ושתיים. נראה שמאז ומתמיד אני מספקת שירותי ליווי. קשה לי לדמיין את עצמי בלי העיסוק של שירותי ליווי, שהפך להיות חלק מאוד אינטגרלי בחיים שלי. רציתי לחלוק אתכם את אחת מן החוויות שהיות לי בתחילת הדרך, שבה התחלתי לספק שירותי ליווי.

ובכן, רוני התקשר אליי בתחילת השבוע, זה היה אולי המפגש השני או השלישי שלי כנערת ליווי. בשני המפגשים הראשונים שלי הייתי ממש בהלם, לא תפקדתי. ולכן במפגש הזה עם רוני הייתי ממש עצבנית, פשוט זה חלחל לי לתודעה מה בדיוק אני עושה. למרות שהייתי מאוד פעילה מינית בכל חיי, יש משהו אחר בלפגוש גברים זרים, לספק להם שירותי ליווי, ולקבל כסף בסוף המפגש.

תחילת המפגש עם רוני הייתה כרוכה במבוכה מסוימת, אולי בגלל שהוא גם היה עצבני ונבוך כמוני, בסוף המפגש הוא התוודה בפניי שזאת הפעם הראשונה שהוא נפגש עם נערת ליווי. הוצאתי שתי כוסות עם בקבוק יין איכותי, ולאט לאט שנינו השתחררנו ונכנסו למצב רוח יותר טוב, האווירה נהייתה קצת יותר משוחררת, ושנינו התחלנו להירגע. כמו שהסוכנות שלי הדריכה אותי, ביקשתי מרוני את התשלום מראש, בשביל שלא יהיו בעיות אחר כך, וגם זה היה די מביך, מעולם לא עשיתי דבר כזה. רוני מלמל משהו, שלף כמה שטרות מהארנק שלו, והכניס אותם לצנצנת שלי. שמחתי שזה היה מאחורינו. כדי להפיג את רגעי המבוכה, התנצלתי והלכתי לחדר הנוחיות, בשביל להתרענן קצת.

פתאום רוני ירה פצצה לאוויר – "את שומעת, אורית, יש לי פנטזיה לעשות סקס עם בחורה שתשיר לי את השיר שאני הכי אוהב. זה עושה לי את זה. מה דעתך? זה נראה לך מוזר מדי?"

האמת, לא ידעתי איך ממש להתייחס לזה, אבל שמעתי סיפורים הרבה יותר גרועים על פנטזיות של גברים, ולכן הסכמתי ברצון ומיד.

זה לא היה פשוט. לקח לרוני זמן לחשוב על השיר שהוא הכי אוהב, שיר שגם אני אכיר את המלים שלו, ככלות הכול הייתי הרבה יותר צעירה ממנו, לפחות בדור, ורפרטואר השירים שלנו היה ממש שונה. לבסוף מצאנו את השיר המושלם, שיננתי את המלים שלו, וניגשנו לעבודה.

נכון, בהתחלה זה היה מוזר, והיה לי קשה להתרכז, להתרכז בלענג גבר ביחד עם לזכור את המלים ולהשתדל שלא לזייף, זה ממש לא פשוט. אבל רק שתדעו שזה שילוב מנצח. היה לנו סקס סוער ומשלהב את כל היצרים…

מאמרים מומלצים