אימייל

info@doggadgetreviews.com

שעות פעילות

Mon - Fri: 7AM - 7PM

מה עשיתם בסוף השבוע? הצלחתם לנוח קצת? אני הייתי בסוף שבוע בפריז, קצר ולעניין. אני בת שלושים ושלוש, גרה בירושלים מאז ומעולם. אני מועסקת בסוכנות של נערות ליווי בירושלים. כן, אני ממש לא מתביישת בזה. אומנם לא קופצת מגאווה, אבל בהחלט רוחשת כבוד לכל אותן נערות ליווי בירושלים שעובדות אתי בסוכנות ליווי. אתם בטח שואלים את עצמכם כעת איך "נערה מבית טוב" הולכת לעבוד בתוך סוכנות של נערות ליווי ? אז אתחיל לגולל בפניכם את הסיפור שלי.

נרשמתי לאתר היכרויות ידוע, טינדר, והתחלתי לשוחח עם כמה גברים כלאחר יד. לא היה בשיחות האלו שום דבר מיני באופן גלוי. אחד מהגברים סיפר לי שאחותו מתחתנת בעוד כשבוע ואין לו עם מי לבוא לחתונה, והדבר האחרון שבא לו זה ללכת לבד לחתונה, ולשמוע את כל הדודות הזקנות מאחלות לו "בקרוב אצלך". אמרתי לו – למה שלא תיצור קשר עם אחת מהסוכנויות של נערות ליווי בירושלים? יש שם בחורות מדהימות, יפהפיות ונשות שיחה נהדרות, אף אחד בחיים לא יחשוד שהיא נערת ליווי. הבחור ממש התלהב מהרעיון, וסיימנו לשוחח.

לאחר שבוע וחצי קיבלתי ממנו הודעה בצ'ט שהיה פשוט אחלה, והוא קיבל המון מחמאות על "בת הזוג" שליוותה אותו באירוע.

אודה ולא אבוש, זה גרם לי להתחיל להפעיל את הגלגלים בראש. הבנתי שמתאים לי ללכת עם גברים זרים לגמרי לאירועים. לשמש להם בתור בת זוג זמנית לכמה שעות, לא לשכב אתם בכלל, ולהרוויח המון כסף. ככל שחשבתי על זה, הרעיון יותר ויותר מצא חן בעיניי, ועזבתי את טינדר, והפניתי את המאמצים שלי לכיוון אתרי סוכנויות של נערות ליווי בירושלים.

יצרתי קשר מבעוד מועד עם כמה סוכנויות ליווי, קבעתי עם כמה מהן פגישות, והכנתי לי רשימת שאלות מנחות לשאול אותם. עשיתי סבב פגישות כבר באותו השבוע, עד שבחרתי את סוכנות הליווי שהתכתבה בהצלחה עם הצרכים והדרישות שלי, וזאת שהתשובות שלה הכי מצאו חן בעיניי.

חתמתי אתה על הסכם עבודה. ביקשתי אם אפשר כמה שיותר להתלוות ללקוחות לאירועים, אומנם אני יודעת שארוויח פחות כסף מאשר מפגש מיני, אבל בזה אני הרבה יותר טובה, בשל מיומנויות התקשורת הכול כך טובות שלי. וכך בדיוק היה. מעטים הם המפגשים המיניים שהיו לי מאז שהצטרפתי לסוכנות הליווי. יש לי כמה אירועים מדי שבוע, ואני נהנית לפגוש אנשים חדשים, להתערות בקהל, ולשחק אותה, ולו לכמה שעות, מישהי אחרת לגמרי…

מאמרים מומלצים