אימייל

info@doggadgetreviews.com

שעות פעילות

Mon - Fri: 7AM - 7PM

קוראים לי רותם. אני בת שלושים ושבע, ומזה שבע עשרה שנים שאני מככבת בתור אחת מאותן נערות ליווי בקריות. החיים של נערות ליווי בקריות לא ממש קלים. קודם כל, הגעתי לקריות מעיירה קטנה וממש מוגנת, בעוד התייתמתי בגיל מאוד צעיר, ואיך שהגעתי לגיל שמונה עשרה, משפחת האומנה המגעילה שגידלה אותי כמה שנים טובות פשוט סילקה אותי וזרקה אותי לגוב האריות.

לאחר תקופה קצרה שחייתי מהיד אל הפה, החלטתי לעבור לקריות ולהתחיל למצוא את עצמי. כבר שירדתי מהאוטובוס הרגשתי שהגעתי הביתה. כל האנשים ברחובות חייכו אליי, ואני חייכתי אליהם בחזרה. נכנסתי לדוכן עם מזון מהיר, ועליו הייתה מודעה דהויה שדרושות נערות ליווי. לא ידעתי את נפשי מרוב שמחה, הרגשתי שאלוהים בכבודו ובעצמו מאיר לי פנים, שחשוב לו שיהיה לי טוב.

אך גם חששתי. מעולם לפני זה לא נגעתי באף איבר מין של גבר. למרות שגברים תמיד חיזרו אחריי כי אני נראית פשוט מצוין, ועשיתי אתם הרבה דברים, חוץ מהאקט עצמו עד הסוף. אבל אין זמן יותר טוב מההווה להתחיל לעשות משהו, כך אמרו חכמים, ואני מסכימה אתם. ובשביל להרוויח הרבה טוב, צריך לנסות דברים חדשים, הלא כן?

יצרתי מיד קשר עם אותה סוכנות של נערות ליווי . השיחה הראשונה הייתה קולחת. הודיתי שאין לי באמת ניסיון מיני, ואמרו לי שאין שום בעיה בזה, ניסיון מיני זה דבר שנרכש, לא נולדים אתו. ובאמת, אחרי כמה ימים התחלתי לעבוד. העבודה בתור נערת ליווי הייתה פשוט מטורפת. הייתי רעבה לכסף, ובשל כך הסכמתי לעבוד במשך שבעה ימים בשבוע, עשר שעות מדי יום. הפכתי חיש מהר להיות פופולרית, והרבה לקוחות המשיכו לדרוש דווקא אותי. הבוס אמר לי שהוא אף פעם לא ראה נערת ליווי שזינקה למעלה כל כך מהר, ועוד בלי ניסיון מיני מקדים.

מאוד מהר הוצאתי רישיון נהיגה, קניתי רכב חדש ומפואר. קניתי גם שתי דירות להשקעה. אין כל ספק, החיים זה באמת בית הספר הכי טוב, לא ייאמן עד כמה המשפט הזה נכון…

מאמרים מומלצים