אימייל

info@doggadgetreviews.com

שעות פעילות

Mon - Fri: 7AM - 7PM

הי לכולכם, איפה שלא תהיו,

שמי הוא ארייה, ואני בחורה לא צעירה כל כך, למרות שאני מעניקה שירותי ליווי, אני בת ארבעים וחמש. אומנם אומרים כי העולם שייך רק לצעירים, אבל אני הוכחה חיה ובועטת שזה ממש לא נכון. אני די נמוכה, אבל מזלי הטוב שאני ממש רזה, כך שהגובה שלי בטל בשישים, ואני נראית ממש טוב. יש לי שיער שחור, חלק וארוך, שמגיע עד לישבן שלי, בהחלט הישג מרשים שלי. עיניי שחורות והעור שלי קטיפתי ורך למגע. כולם אומרים שאני נראית מעולה, ומי שלא באמת מכיר אותי חושב שאני מקסימום בת עשרים וחמש, וטוב שכך.

אני שוכרת ארבע דירות דיסקרטיות בבאר שבע, וכולן מלאות, טפו טפו כל הזמן. לפעמים אני מרשה לקולגות שלי לארח לקוחות באחת מתוך אותן ארבע דירות דיסקרטיות בבאר שבע, לפי המצב רוח שלי באותו היום. בוודאי אתם מרימים כעת גבה, ושואלים את עצמכם – למה ארייה צריכה כל כך הרבה דירות דיסקרטיות ? ובכן, נתחיל מכך שחשוב לי ליצור מקום חמים שנגיש לכל אזורי העיר באר שבע, שהלקוחות שלי לא יצטרכו לגמוע יותר מדי מרחקים אישיים. בדירות הדיסקרטיות שלי אני מספקת זמן איכות ללקוחות שלי, ומשפרת את רמת האנונימיות או הפרטיות שלהם. הדירות הדיסקרטיות שלי נהנות מאבזור ברמה הכי גבוה, שלא יורדות באיכות מהסוויטות הכי מפוארות בכל בית מלון מזדמן, מן ההיבטים של הגודל, הציוד או האבזור, העיצוב והמיקום כמובן. המאמצים וההשקעה האדירה שלי הוכיחו את עצמם, והלקוחות שלי ממש שבעי רצון מרמת האירוח שלי בכל אותן דירות דיסקרטיות בבאר שבע.

וזה הסיפור המאתגר שהיה לי עם הלקוח, שנקרא לו בשביל הסיפור שלי אימרי. אימרי הגיע לפני כשבועיים לאחת מן דירות דיסקרטיות בבאר שבע. הוא נכנס בסערה, מבלי שדפק בכלל על הדלת. בשנייה הראשונה נמלאתי כעס עליו, זה הרי גובל בחוצפה תהומית, אבל הזכרתי לעצמי שבסך הכול הוא לקוח חדש, ואני צריכה כמה שיותר לקוחות, כדי לממן את החיים הרהבתניים שלי, ולכן נרגעתי חיש מהר. לבשתי חצאית מיני בצבע הארגמן, די חושפנית, עד מעל לברכיים, שחשפה את העכוז שלי, ולגופי היה סוודר מקשמיר אדום ורך, שנמתח על גבי החזה הזקור והשופע שלי.

אימרי שרק לאות ההתלהבות ממני, ואני הסמקתי קלות. חשבתי לעצמי שהוא טיפוס די ברוטלי, אבל ניחא, זה מאפיין של מרבית הגברים הטיפוסיים כיום. לאחר חילופי דברי פתיחה, חייכתי לעברו בחיוך הכי כובש שיש בארסנל שלי. מה אגיד לכם, הייתי בטוחה שהוא שאקל במיטה, אבל הוא התגלה כאכזבה גדולה. בשל כך שיש לי הרבה לקוחות, ואני ממש לא מתכוונת לסבול בעבודה שלי, "פיטרתי" אותו, ומעולם לא ראיתי אותו שוב…

מאמרים מומלצים